KARRIER

PLANIFICATIO - SZÉKELYFÖLD PIACVEZETŐ INFRASTRUKTURÁLIS PROJEKTFEJLESZTŐ VÁLLALATA

meghirdetett állások 2023. április 14-i határidővel:

Külföldről vagy az ország más részeiről hazaköltözőkkel Zoomon tudjuk közösen megbeszélni a lehetőségeket.

2021-es archív hirdetmény:
1. kezdő (junior) projektmenedzser - EU Alapok szakértő: 1 fő
2. tapasztalt (szenior) projektmenedzser - EU Alapok szakértő VAGY Közbeszerzési szakértő: 1 fő

Közös feltételek: felsőfokú végzettség, B kategóriás jogosítvány, bűntetlen előélet, MS Office magas szintű kezelése, legalább B2 szintű magyar ÉS román nyelvtudás.

Speciális feltételek:
1.1. 2021-ben végzettek csak abban az esetben fogadhatók el, ha első munkaszerződéses állásuk lenne.  Legfeljebb két kéten belüli rendelkezésreállás elfogadható, melyet az államvizsga időpontjától számítunk.
1.2. 2021 előtt végzettek bármilyen felsőoktatási intézmény NAPPALI tagozatáról megfelelnek (kivéve: U. Spiru Haret és U. Hyperion). Legfeljebb három héten belüli rendelkezésreállás elfogadható.
2. Szenior pozícióra legalább 3 éves, EU Alapokból finanszírozott projektekkel kapcsolatos tapasztalattal lehet jelentkezni, ahol a pályázat nyertesei területi igazgatási egységek voltak (magánszektor pályázatai NEM felelnek meg), és a jelentkező munkaidejének legalább 70%-a erre a témára vonatkozott. Legkésőbb 2 hónapon belüli rendelkezésreállás elfogadható.

Amit ajánlunk:
- éves képzési lehetőség,
- szabadnapok száma 25/év,
- étkezési jegy,
- ingázási hozzájárulás (szükség esetén),
- ajándékjegyek a törvény által megadott alkalmakra,
- 12 hónapos régiség után: évvégi prémiumra való jogosultság VAGY önkéntes nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás, 24 hónap után mindkét opció érvényes.

Előnyt jelent:
- közbeszerzési szakértői képzésen szerzett oklevél,
- költség-haszon elemzői képzésen szerzett oklevél,
- projektmenedzser képzésen szerzett okelvél,
- angol/német/francia legalább B1 nyelvvizsga,
- BBTE és Sapientia EMTE végzettjei.

A Planificatio azonos értékű CV-k és felvételi beszélgetés esetén az alábbi kategóriákat részesíti előnyben: nők, 45 év fölöttiek, mozgáskorlátozottak.

Jelentkezés feltétele: román nyelvű CV elküldése .pdf formátumban a karrier@planificatio.com címre, június 7-én 10:00-ig.
A felvételi beszélgetésekre a június 7-i héten kerül sor, döntés legkésőbb június 14-én.

EU Alapok - SZAKTANÁCSADÓ
JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ:
2019. július 22.
2018. augusztus 12.
2017. július 15.
2016. JÚLIUS 28., 17 óra
2016. FEBRUÁR 19.

Jelentkezés módja:              csak@planificatio.com címre küldött román nyelvű fényképes Europass CV kötelező elem, az ajánlás és a motivációs levél opcionális

Előnyt jelent:                        ajánlás (korábbi vagy jelenlegi munkaadó, egyetemi oktató, stb.), C1 vagy C2 román tudás, angol nyelv B szintű ismerete, jogász, pénzügyi, közigazgatási vagy közigazgatási diploma, B-kategóriás vezetői engedély

Munkakör:                           1 fő részére, csíkszeredai munkavégzéssel, HR, CV, MS megyei időszakos terepmunkával a jelzett munkakörben (EU projektek, közbeszerzések).

Szerződés jellege:                 Határozatlan idejű gyakornoki szerződés/45 év feletti munkanélküli foglalkoztatására irányuló egyéni munkaszerződés.

Az ideális jelentkező pályakezdő, vagy olyan személy, aki éppen pályát szeretne váltani.
A szakirányú végzettség vagy a pályázati tapasztalat NEM jelent előnyt.

A kiváló kommunikációs készség ebben az esetben valóban fontos: a jelentkező tudjon kommunikálni egyszerű és fontos emberekkel, hatóságokkal egyaránt – vagy látni lehessen rajta, hogy meg akarja ezt is tanulni. Az állás folyamatos fejlődést, tanulást igényel: ehhez lesz belső és külső képzés egyaránt.
A munkaadó kifejezetten támogatja a leendő munkatársak továbbtanulását, új diploma megszerzését.
Pontosság, figyelem, munkabírás, stressz-tűrés, becsületesség: kötelező elemek.

Jelentkezés, kérdések: office@planificatio.com