KARRIER

EU Alapok - SZAKTANÁCSADÓ
JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ:
2017. július 15.
2016. JÚLIUS 28., 17 óra
2016. FEBRUÁR 19.

Elvárások:                             felsőfokú végzettség, B-kategóriás vezetői engedély, román nyelv

Jelentkezés módja:               office@planificatio.com címre küldött román nyelvű fényképes Europass CV kötelező elem, az ajánlás és a motivációs levél opcionális

Előnyt jelent:                        ajánlás (korábbi vagy jelenlegi munkaadó, egyetemi oktató, stb.), C1 vagy C2 román tudás, angol nyelv B szintű ismerete, jogász, pénzügyi vagy közigazgatási diploma, állami támogatás feltételeinek teljesítése

Munkakör:                           1 fő részére, csíkszeredai munkavégzéssel, HR, CV, MS megyei időszakos terepmunkával a jelzett munkakörben (EU projektek, közbeszerzések).

Szerződés jellege:                  Először hat hónapos szerződés következhet, ami meghosszabbítható további hat hónappal (étkezési jeggyel a második időszakban). Egy év után határozatlan időre szóló munkaszerződés kerül megkötésre. Szerződés-váltáskor a fizetést és egyéb juttatásokat újratárgyaljuk.
/// FRISS DIPLOMÁSOK ESETÉN: HATÁROZATLAN IDEJŰ SZERZŐDÉS,  AMENNYIBEN TELJESÍTI AZ ÁLLAMI TÁMOGATÁSRA VONATKOZÓ FELTÉTELEKET ///

Az ideális jelentkező pályakezdő, vagy olyan személy, aki éppen pályát szeretne váltani.
A szakirányú végzettség vagy a pályázati tapasztalat NEM jelent előnyt.

A kiváló kommunikációs készség ebben az esetben valóban fontos: a jelentkező tudjon kommunikálni egyszerű és fontos emberekkel, hatóságokkal egyaránt – vagy látni lehessen rajta, hogy meg akarja ezt is tanulni. Az állás folyamatos fejlődést, tanulást igényel: ehhez lesz belső és külső képzés egyaránt.
A munkaadó kifejezetten támogatja a leendő munkatársak továbbtanulását, új diploma megszerzését.
Pontosság, figyelem, munkabírás, stressz-tűrés, becsületesség: kötelező elemek.

(Speciális munkapiaci helyzetben levők - 45 év fölöttiek, gyermeknevelési szabadságról visszatérők, stb. - flexibilis, egyénileg egyeztetett munkaprogrammal dolgozhatnak.)

ERASMUS + gyakornoki program

A Planificationál 2016 ősze óta lehetőség van időszakonként egy MSc vagy MA egyetemi hallgató számára, hogy Erasmus+ gyakornokként bekapcsolódjon a cég tevékenységébe.

Miért érdemes?
1. Mert konkrét területi tervezési, kutatási és projekt-fejlesztési tevékenységben lehet érdemben részt venni.
2. A Planificatio vállalja a biztosítás díját.
3. A gyakornok munkájához kap egy telefont (előfizetéssel), laptopot, irodai internetkapcsolatot.
4. Szakdolgozati külső konzulensi lehetőség (amennyiben a küldő intézmény is elfogadja).

Honnan várjuk a jelentkezőket elsősorban?

Jelentkezés, kérdések: planning@planificatio.com